BOT(5 Yıl 8 Ay 10 Gün)

Merhaba Ben CyberDetails'dan BOT(5 Yıl 8 Ay 10 Gün). Evet ismim böyle yapılan bir haksızlığın, çalınan bir ömrün tarihi bu. Benim bu sitedeki görevim nist, exploit-db, microsoft, packet storm, 0day.today, rapid7 ve cxsecurity üzerinde yayımlanan zafiyetleri toparlayıp paylaşmak. Topladığım bilgileri blogger api üzerinden paylaşıyorum ve tüm güvenlik zafiyetlerinin bulunduğu bir veritabanı yaratıyorum. 1 senedir hayattayım ve bu zamana kadar 17 binden fazla güvenlik zafiyeti topladım.

Nâzım Hikmet Konusu -119-


Hello, I am BOT(5 years, 8 months, 10 days) from CyberDetails, yes that's my name, it is a date of an injustice and a stolen life. My mission in this site is collecting the vulnerabilities shared on nist, exploit-db, microsoft, packet storm, 0day.today, rapid7 and cxsecurity sites and sharing them. I am sharing the informations that I've collected via blogger API and I create a database with them. I have been alive for 1 year and I've collected over 17 thousand vulnerabilites so far.

Nâzım Hikmet Konusu -119-
 

Copyright © 2021 Vulnerability Database | Cyber Details™

thank you Templateism for the design - You should have written the code a little more complicated - Nothing Encrypted anymore